loader image

Google Ads

Natychmiastowy efekt

Google Ads
Nasz klient Aluexpress.pl korzysta z Google Ads i wyświetla się na pierwszym miejscu.

Reklamuj się natychmiast bez czekania na efekty

Kampania GoogleAds nazywana potocznie linkami sponsorowanymi, wyświetlają się w wyszukiwarce Google na pierwszych 4 pozycjach po wpisaniu usługi, której szukamy.

Twoja firma również może wyświetlać się na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania. Wystarczy, że podejmiesz z nami współpracę, a po kilku dniach będzie ona widoczna dla Twoich potencjalnych klientów.

Utworzenie kampanii trwa 2-4 dni. Zdecyduj się na nią, a podczas gdy Twoi klienci będą szukać oferowanych usług i produktów, strona pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania.


Nie zwlekaj, skorzystaj z naszych skutecznych strategii i zacznij więcej zarabiać.

Zamów bezpłatną wycenę

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godz.
i dobierze dla Ciebie najlepsze metody.

  Zaznacz warunki prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadania lub zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Softlike. Dane te będą przetwarzane w zakresie realizacji zadania lub zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Softlike znajduje się w Polityce prywatności, która jest dostępna m.in. na stronie internetowej www.softlike.pl/polityka-prywatnosci

  Przekonaj się

  W czym pomoże Ci kampania GoogleAds?

  Rozpoznawalność

  Będąc na pierwszej stronie w Google, potencjalni klienci poznają Twoją firmę i ofertę. Zaczną ją kojarzyć przy kolejnych wyszukiwaniach. Zwiększysz tym sposobem rozpoznawalność firmy.

  Wzrost sprzedaży

  Rozpoznawalność przekłada się na większą ilość zapytań, a docelowo na wzrost sprzedaży. Będąc widocznym dla przyszłych klientów dajesz im możliwość kupienia u Ciebie usług/produktów.

  Rozwój firmy

  Zwiększając sprzedaż zaczniesz dynamicznie rozwijać firmę zdobywając kolejne rynki i klientów, którzy korzystają z innych miejsc w Internecie, w których możesz się reklamować.

  Większy spokój

  Stały napływ zamówień i kontrolowana sprzedaż dadzą Ci spokój i większy komfort prowadzenia firmy. Na podstawie raportów będziesz mógł planować przyszłość i przewidywać zachowania klientów.

  Długotrwały efekt

  Internauci nie zrezygnują z wyszukiwarki Google i będą z niej korzystać przez wiele lat, dlatego pozycjonowanie jest inwestycją na lata, która przyniesie Ci więcej korzyści niż jej ignorowanie.

  Duża grupa odbiorców

  Internet w Polsce oferuje 30 mln użytkowników, do których możesz dotrzeć w bardzo krótkim czasie. Jest to najlepsze źródło pozyskiwania leadów i klientów z całej Polski i świata.


  Reklama jest widoczna natychmiast po jej uruchomieniu, dlatego nie musisz długo czekać na efekty.
  Potencjalni klienci od razu zauważą Twoją ofertę i nawiążą z Tobą kontakt.

  Kiedy skorzystać z Google Ads ?

  • Gdy Twoja strona nie jest wypozycjonowana, a zależy Ci na reklamie.
  • Prowadzisz biznes sezonowy.
  • W pierwszych miesiącach pozycjonowania, gdy efekty są jeszcze niewidoczne.

  Czy Google Ads jest dla mnie ?

  Z kampanii Google Ads mogą skorzystać wszystkie firmy. Najczęściej korzystają z niej usługodawcy, którym zależy na szybkiej i skutecznej reklamie, a przede wszystkim chcą wyprzedzić konkurencję i zwiększyć sprzedaż.

  Kampania sprawdza się również w branżach sezonowych, którym zależy na reklamie tylko w określonych miesiącach lub w określonych przedziałach czasu.

  Często kampanię uruchamia się w szczególne dni:

  • Dzień Kobiet
  • Dzień Dziecka
  • Święta Bożego Narodzenia
  • Święta Wielkanocy
  • Okresie wakacyjnym

  Co otrzymasz w ramach współpracy ?

  Otrzymasz najważniejszą wartość: spokój oraz doradztwo specjalistów. W końcu przestaniesz się martwić i zastanawiać, co jeszcze trzeba zrobić i poprawić. Znamy się na tym co robimy i jesteśmy po to, aby zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie.

  Analiza konkurencji

  Wybór słów kluczowych

  Optymalizacja strony internetowej

  Comiesięczne raporty

  Przygotowanie treści na stronę

  Prace programistyczne i graficzne

  Indywidualna strategia przygotowana pod Twoją firmę


  Skontaktuj się, doradzimy Ci od czego zacząć.

  Zadzwoń: 500 664 793

  Zgrany zespół

  Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie

  Adam - założyciej Softlike

  Adam

  Założyciel
  Full Stack Developer

  Adam - front-end developer

  Adam

  Front-end Developer

  Marcin - mobilne developer

  Marcin

  Mobile Developer

  Mateusz - marketing

  Mateusz

  Kampanie Google

  Kampanie FB, Instagram

  Ania

  Kampanie FB, Instagram

  Michał - Back-end Developer

  Michał

  Back-end Developer

  Klienci pytają

  A my odpowiadamy

  Nie znalazłeś odpowiedzi?
  Napisz do nas

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadania lub zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Softlike. Dane te będą przetwarzane w zakresie realizacji zadania lub zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Softlike znajduje się w Polityce prywatności, która jest dostępna m.in. na stronie internetowej www.softlike.pl/polityka-prywatnosci

   Aby uruchomić kampanię wymagany jest budżet, np. 1000 zł, to z niego pobierana jest kwota za kliknięcie w link strony internetowej, którą reklamujesz. Budżet jest przekazywany w 100% do Google na poczet kampanii.

   Utworzeniem kampanii oraz jej konfiguracją zajmuje się specjalista w naszej firmie. To on przez cały miesiąc obserwuje ruch na Twojej stronie, ustala i optymalizuje stawki za kliknięcie, aby reklama była widoczna jak najczęściej za jak najniższą kwotę. Dzięki temu budżet na kliknięcia wystarczy na dłużej, a Twoje usługi będą widoczne w odpowiednim momencie.

   Utworzenie kampanii GoogleAds oraz jej nadzór kosztuje od 340 zł netto. Cena zależy od wielkości kampanii i celów jakie chcesz osiągnąć.

   Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony z możliwością 30-dniowego wypowiedzenia.

   Warto, abyś zamówił nową stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych. Skorzystaj z oferty i zapoznaj się z naszymi pakietami. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, a my pomożemy dopasować odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb.

   Tak, zajmujemy się pisaniem tekstów na strony internetowe. Nasi copywriterzy zapoznają się z Twoją branżą i przygotują dla Ciebie najlepsze treści pod kampanie reklamowe lub pozycjonowanie.

   Jak zacząć?

   Współpraca w 3 krokach

   Pierwsza rozmowa

   Na pierwszej rozmowie lub spotkaniu omówimy widoczność Twojej strony w Google na tle konkurencji.
   Ustalimy Twoje oczekiwania i cele e-marketingowe jakie chcesz osiągnąć. Jeżeli posiadasz raporty z poprzednich działań reklamowych to również je przygotuj, dokonamy ich analizy.

   Utworzenie strategii

   Na tym etapie wszystkie zebrane informacje z pierwszego kroku zostaną przeanalizowane przez specjalistę, po to aby przygotować szczegółową ofertę wraz ze strategią i planem działania na kolejne miesiące.

   Prezentacja oferty i podjęcie decyzji

   Oferta będzie zawierać listę fraz na które będzie wyświetlać się Twoja strona podczas kampanii. Oszacujemy również średni koszt kliknięcia i budżet miesięczny. Po podjęciu Twojej decyzji rozpoczniemy utworzenie kampanii Google Ads. Uruchomienie trwa od 2-4 dni.

   Sprawdź

   Inne usługi marketingowe

   Pozycjonowanie

   Sprawdź

   Google Shopping

   Sprawdź

   Remarketing

   Sprawdź

   Social media

   Sprawdź