loader image

Google Ads

Natychmiastowy efekt

Google Ads
Nasz klient Aluexpress.pl korzysta z Google Ads i wyświetla się na pierwszym miejscu.

Reklamuj się natychmiast bez czekania na efekty

Kampania GoogleAds nazywana potocznie linkami sponsorowanymi, wyświetlają się w wyszukiwarce Google na pierwszych 4 pozycjach po wpisaniu usługi, której szukamy.

Twoja firma również może wyświetlać się na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania. Wystarczy, że podejmiesz z nami współpracę, a po kilku dniach będzie ona widoczna dla Twoich potencjalnych klientów.

Utworzenie kampanii trwa 2-4 dni. Zdecyduj się na nią, a podczas gdy Twoi klienci będą szukać oferowanych usług i produktów, strona pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania.


Nie zwlekaj, skorzystaj z naszych skutecznych strategii i zacznij więcej zarabiać.

Zamów bezpłatną wycenę

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godz.
i dobierze dla Ciebie najlepsze metody.

Zaznacz warunki prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadania lub zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Softlike. Dane te będą przetwarzane w zakresie realizacji zadania lub zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Softlike znajduje się w Polityce prywatności, która jest dostępna m.in. na stronie internetowej www.softlike.pl/polityka-prywatnosci

Przekonaj się

W czym pomoże Ci kampania GoogleAds?

Rozpoznawalność

Będąc na pierwszej stronie w Google, potencjalni klienci poznają Twoją firmę i ofertę. Zaczną ją kojarzyć przy kolejnych wyszukiwaniach. Zwiększysz tym sposobem rozpoznawalność firmy.

Wzrost sprzedaży

Rozpoznawalność przekłada się na większą ilość zapytań, a docelowo na wzrost sprzedaży. Będąc widocznym dla przyszłych klientów dajesz im możliwość kupienia u Ciebie usług/produktów.

Rozwój firmy

Zwiększając sprzedaż zaczniesz dynamicznie rozwijać firmę zdobywając kolejne rynki i klientów, którzy korzystają z innych miejsc w Internecie, w których możesz się reklamować.

Większy spokój

Stały napływ zamówień i kontrolowana sprzedaż dadzą Ci spokój i większy komfort prowadzenia firmy. Na podstawie raportów będziesz mógł planować przyszłość i przewidywać zachowania klientów.

Długotrwały efekt

Internauci nie zrezygnują z wyszukiwarki Google i będą z niej korzystać przez wiele lat, dlatego pozycjonowanie jest inwestycją na lata, która przyniesie Ci więcej korzyści niż jej ignorowanie.

Duża grupa odbiorców

Internet w Polsce oferuje 30 mln użytkowników, do których możesz dotrzeć w bardzo krótkim czasie. Jest to najlepsze źródło pozyskiwania leadów i klientów z całej Polski i świata.


Reklama jest widoczna natychmiast po jej uruchomieniu, dlatego nie musisz długo czekać na efekty.
Potencjalni klienci od razu zauważą Twoją ofertę i nawiążą z Tobą kontakt.

Kiedy skorzystać z Google Ads ?

  • Gdy Twoja strona nie jest wypozycjonowana, a zależy Ci na reklamie.
  • Prowadzisz biznes sezonowy.
  • W pierwszych miesiącach pozycjonowania, gdy efekty są jeszcze niewidoczne.

Czy Google Ads jest dla mnie ?

Z kampanii Google Ads mogą skorzystać wszystkie firmy. Najczęściej korzystają z niej usługodawcy, którym zależy na szybkiej i skutecznej reklamie, a przede wszystkim chcą wyprzedzić konkurencję i zwiększyć sprzedaż.

Kampania sprawdza się również w branżach sezonowych, którym zależy na reklamie tylko w określonych miesiącach lub w określonych przedziałach czasu.

Często kampanię uruchamia się w szczególne dni:

  • Dzień Kobiet
  • Dzień Dziecka
  • Święta Bożego Narodzenia
  • Święta Wielkanocy
  • Okresie wakacyjnym

Co otrzymasz w ramach współpracy ?

Otrzymasz najważniejszą wartość: spokój oraz doradztwo specjalistów. W końcu przestaniesz się martwić i zastanawiać, co jeszcze trzeba zrobić i poprawić. Znamy się na tym co robimy i jesteśmy po to, aby zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie.

Analiza konkurencji

Wybór słów kluczowych

Optymalizacja strony internetowej

Comiesięczne raporty

Przygotowanie treści na stronę

Prace programistyczne i graficzne

Indywidualna strategia przygotowana pod Twoją firmę


Skontaktuj się, doradzimy Ci od czego zacząć.

Zadzwoń: 500 664 793

Zgrany zespół

Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie

Adam - założyciej Softlike

Adam

Założyciel
Obsługa klienta

Mateusz - marketing

Mateusz

Kampanie Google

Adam - front-end developer

Adam

Front-end Developer

Damian - grafik

Damian

Grafik

Marcin - mobilne developer

Marcin

Mobile Developer

Michał - Back-end Developer

Michał

Back-end Developer

Klienci pytają

A my odpowiadamy

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadania lub zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Softlike. Dane te będą przetwarzane w zakresie realizacji zadania lub zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Softlike znajduje się w Polityce prywatności, która jest dostępna m.in. na stronie internetowej www.softlike.pl/polityka-prywatnosci

Aby uruchomić kampanię wymagany jest budżet, np. 1000 zł, to z niego pobierana jest kwota za kliknięcie w link strony internetowej, którą reklamujesz. Budżet jest przekazywany w 100% do Google na poczet kampanii.

Utworzeniem kampanii oraz jej konfiguracją zajmuje się specjalista w naszej firmie. To on przez cały miesiąc obserwuje ruch na Twojej stronie, ustala i optymalizuje stawki za kliknięcie, aby reklama była widoczna jak najczęściej za jak najniższą kwotę. Dzięki temu budżet na kliknięcia wystarczy na dłużej, a Twoje usługi będą widoczne w odpowiednim momencie.

Utworzenie kampanii GoogleAds oraz jej nadzór kosztuje od 340 zł netto. Cena zależy od wielkości kampanii i celów jakie chcesz osiągnąć.

Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony z możliwością 30-dniowego wypowiedzenia.

Warto, abyś zamówił nową stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych. Skorzystaj z oferty i zapoznaj się z naszymi pakietami. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, a my pomożemy dopasować odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Tak, zajmujemy się pisaniem tekstów na strony internetowe. Nasi copywriterzy zapoznają się z Twoją branżą i przygotują dla Ciebie najlepsze treści pod kampanie reklamowe lub pozycjonowanie.

Jak zacząć?

Współpraca w 3 krokach

Pierwsza rozmowa

Na pierwszej rozmowie lub spotkaniu omówimy widoczność Twojej strony w Google na tle konkurencji.
Ustalimy Twoje oczekiwania i cele e-marketingowe jakie chcesz osiągnąć. Jeżeli posiadasz raporty z poprzednich działań reklamowych to również je przygotuj, dokonamy ich analizy.

Utworzenie strategii

Na tym etapie wszystkie zebrane informacje z pierwszego kroku zostaną przeanalizowane przez specjalistę, po to aby przygotować szczegółową ofertę wraz ze strategią i planem działania na kolejne miesiące.

Prezentacja oferty i podjęcie decyzji

Oferta będzie zawierać listę fraz na które będzie wyświetlać się Twoja strona podczas kampanii. Oszacujemy również średni koszt kliknięcia i budżet miesięczny. Po podjęciu Twojej decyzji rozpoczniemy utworzenie kampanii Google Ads. Uruchomienie trwa od 2-4 dni.

Sprawdź

Inne usługi marketingowe

Pozycjonowanie

Sprawdź

Google Shopping

Sprawdź

Remarketing

Sprawdź

Social media

Sprawdź