loader image

Softlike

Zaprogramuj swoją przyszłość.

LinkedIn Softlike

Softlike - Software House

Tworzymy aplikacje internetowe dla firm MŚP

W Softlike możesz skorzystać z szerokiego zakresu usług programowania. W jednym miejscu otrzymasz dostęp do specjalistów i rozwiązań, które są potrzebne do rozwoju firmy.

Poprowadzimy Cię od samego początku, aż do momentu wdrożenia aplikacji w firmie.

Historia Softlike

W 2013 roku 22 lipca narodziła się firma Softlike :). Od samego początku jej głównym celem było i jest pomaganie firmom w usprawnianiu ich pracy za pomocą programowania.

Początkowo zlecenia były realizowane dla Agencji Reklamowych i Interaktywnych, a ich głównym wykonawcą był założyciel Softlike - Adam Jezierski. Po dwóch latach nastąpiły zmiany. Nadszedł czas na rozpoczęcie samodzielnej wędrówki w poszukiwaniu indywidualnych klientów oraz budowanie marki Softlike.

Z biegiem lat dołączyły osoby z podobnymi wartościami, które były zdeterminowane, by świadczyć usługi na wysokim poziomie. Obecnie Softlike składa się z 6-osobowego zespołu, a każda z nich specjalizuje się w innej usłudze, aby móc spełnić wszystkie oczekiwania klientów w zakresie tworzenia stron internetowych i aplikacji.

Zgrany zespół

Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie

Adam - założyciej Softlike

Adam

Założyciel
Full Stack Developer

Adam - front-end developer

Adam

Front-end Developer

Marcin - mobilne developer

Marcin

Mobile Developer

Mateusz - marketing

Mateusz

Kampanie Google

Kampanie FB, Instagram

Ania

Kampanie FB, Instagram

Michał - Back-end Developer

Michał

Back-end Developer

Sprawdź czy jesteśmy godni zaufania

Referencje naszych klientówSzukasz wykonawcy? Masz wiele pytań i nie wiesz od czego zacząć?

Pisz śmiało, pomożemy Ci przebrnąć przez gąszcz rozwiązań, technologii
i wielu możliwości, o których możesz po prostu nie wiedzieć.Zaprogramuj swoją przyszłość

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadania lub zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Softlike. Dane te będą przetwarzane w zakresie realizacji zadania lub zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Softlike znajduje się w Polityce prywatności, która jest dostępna m.in. na stronie internetowej www.softlike.pl/polityka-prywatnosci