loader image

Pozycjonowanie stron i sklepów

Długotrwały efekt

Pozycjonowanie stron i sklepów
Nasz klient Aluexpress.pl wyświetla się na pierwszm miejscu.

Co to jest pozycjonowanie i dlaczego jest ono takie ważne dla przedsiębiorców?

Każdego dnia z wyszukiwarki Google korzysta 97% internautów w Polsce.To prawie 30 milionów osób. Każda z nich chcąc znaleźć daną firmę, usługę bądź produkt wpisuje w Google słowa, które pomagają w odnalezieniu docelowej strony.

Jeśli Twoja witryna nie zajmuje pozycji na pierwszej stronie Google to usługi lub produkty, na których Ci zależy nie będą widoczne dla nikogo. Przewagę ma konkurencyjna firma, która w skuteczniejszy sposób pozyskuje potencjalnych klientów.

Dzieje się tak dlatego, że Twoi konkurenci uzyskują wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania online.

Zlekceważenie możliwości i potencjału Internetu jako nośnika informacji jest gigantycznym błędem, na który Ty, jako przedsiębiorca, nie możesz sobie pozwolić.

Decydując się na pozycjonowanie, Twoja strona pojawi się wysoko w rankingu, gdy potencjalni klienci będą szukać oferowanych przez Ciebie usług lub produktów.


Nie zwlekaj, skorzystaj z naszych skutecznych strategii SEO i zacznij więcej zarabiać.

Zamów bezpłatną wycenę

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godz.
i dobierze dla Ciebie najlepsze metody.

  Zaznacz warunki prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadania lub zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Softlike. Dane te będą przetwarzane w zakresie realizacji zadania lub zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Softlike znajduje się w Polityce prywatności, która jest dostępna m.in. na stronie internetowej www.softlike.pl/polityka-prywatnosci

  Przekonaj się

  Jak wpłynie pozycjonowanie
  na Twoją firmę?

  Rozpoznawalność

  Będąc na pierwszej stronie w Google, potencjalni klienci poznają Twoją firmę i ofertę. Zaczną ją kojarzyć przy kolejnych wyszukiwaniach. Zwiększysz tym sposobem rozpoznawalność firmy.

  Wzrost sprzedaży

  Rozpoznawalność przekłada się na większą ilość zapytań, a docelowo na wzrost sprzedaży. Będąc widocznym dla przyszłych klientów dajesz im możliwość kupienia u Ciebie usług/produktów.

  Rozwój firmy

  Zwiększając sprzedaż zaczniesz dynamicznie rozwijać firmę zdobywając kolejne rynki i klientów, którzy korzystają z innych miejsc w Internecie, w których możesz się reklamować.

  Większy spokój

  Stały napływ zamówień i kontrolowana sprzedaż dadzą Ci spokój i większy komfort prowadzenia firmy. Na podstawie raportów będziesz mógł planować przyszłość i przewidywać zachowania klientów.

  Długotrwały efekt

  Internauci nie zrezygnują z wyszkuiwarki Google i będą z niej korzystać przez wiele lat, dlatego pozycjonowanie jest inwestycją na lata, która przyniesie Ci więcej korzyści niż jej ignorowanie.

  Duża grupa odbiorców

  Z internetu w Polsce korzysta 30 mln użytkowników, do których możesz dotrzeć w bardzo krótkim czasie. Jest to najlepsze źródło pozyskiwania leadów i klientów z całej Polski i świata.

  Kiedy warto pozycjonować stronę ?

  • Jeśli zależy Ci na rozwoju firmy i chcesz, aby była w dobrej kondycji finansowej.
  • Gdy chcesz, aby Twoja firma była widoczna dla ponad 30 milionów internautów w Polsce.
  • Zależy Ci na spokoju i stałym pozyskiwaniu klientów.

  Które wybrać?

  Pozycjonowanie lokalne lub ogólnopolskie.

  Lokalne

  Pozycjonowanie lokalne jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które świadczą usługi w obrębie danego miasta lub województwa.

  Przykładem są firmy świadczące lokalne usługi np. salony fryzjerskie, puby, serwisy samochodowe, prywatne gabinety lekarskie, stomatologiczne, fizjoterapeutyczne oraz inne lokalne biznesy.

  Pozycjonowanie lokalne jest tańsze w stosunku do ogólnopolskiego, dlatego często korzystają z niego nowe firmy, które chcą pozyskać klientów, a jeszcze nie mają wystarczających środków finansowych na rozreklamowanie się w zasięgu ogólnopolskim.

  • Szybsze efekty
  • Niższa cena
  • Mniejsza konkurencja

  Ogólnopolskie

  Pozycjonowanie ogólnopolskie jest zalecane dla firm, które nie są ograniczone terytorialnie w świadczeniu usług lub sprzedaży produktów.

  Często z tego typu pozycjonowania korzystają właściciele sklepów internetowych, serwisy informacyjne i internetowe, firmy świadczące usługi o zasięgu ogólnokrajowym, np. organizatorzy imprez integracyjnych, hurtownie.

  • Duża ilość odbiorców
  • Brak ograniczeń terytorialnych
  • Większe możliwości

  Co oferujemy w ramach
  usługi pozycjonowania?

  Analiza konkurencji

  Wybór słów kluczowych

  Optymalizacja strony internetowej

  Comiesięczne raporty

  Przygotowanie treści na stronę

  Prace programistyczne i graficzne

  Indywidualna strategia przygotowa pod Twoją firmę


  Z powodu różnorodności branż i zmieniających się pozycji w Google, indywidualnie dobieramy działania pozycjonerskie dla każdego klienta.


  Skontaktuj się, doradzimy Ci od czego zacząć.

  Zadzwoń: 500 664 793

  Zgrany zespół

  Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie

  Adam - założyciej Softlike

  Adam

  Założyciel
  Full Stack Developer

  Adam - front-end developer

  Adam

  Front-end Developer

  Marcin - mobilne developer

  Marcin

  Mobile Developer

  Mateusz - marketing

  Mateusz

  Kampanie Google

  Kampanie FB, Instagram

  Ania

  Kampanie FB, Instagram

  Michał - Back-end Developer

  Michał

  Back-end Developer

  Klienci pytają

  A my odpowiadamy

  Nie znalazłeś odpowiedzi?
  Napisz do nas

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadania lub zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Softlike. Dane te będą przetwarzane w zakresie realizacji zadania lub zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Softlike znajduje się w Polityce prywatności, która jest dostępna m.in. na stronie internetowej www.softlike.pl/polityka-prywatnosci

   Cena pozycjonowania zależy od branży, kondycji Twojej strony oraz nakładu pracy, dlatego wycena jest przygotowywana indywidualnie. Orientacyjny koszt pozycjonowania lokalnego zaczyna się od 400 zł netto/mies. , a pozycjonowanie na całą Polskę od 1000 zł netto/mies.

   Tak, zajmujemy się pisaniem tekstów na strony internetowe. Nasi copywriterzy zapoznają się z Twoją branżą i przygotują dla Ciebie najlepsze treści pod kampanie reklamowe lub pozycjonowanie.

   Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony z możliwością 30-dniowego wypowiedzenia.

   Pozycjonowanie jest metodą niestabilną w związku ze zmianami, jakie Google wprowadza w algorytmie. W związku z tym nie jesteśmy w stanie zagwarantować stale najwyższej pozycji w wyszukiwarce Google.

   Tak. Co miesiąc otrzymasz raport uzyskanych pozycji, ruchu na stronie i podsumowanie z przeprowadzonych prac.

   Pozycjonowane jest procesem długoterminowym i mocno uzależnionym od wielkości konkurencji. Nasi klienci zaczynają widzieć wyniki po 3-6 miesiącach.

   Jeśli po wstępnej analizie Twoja strona będzie nadawać się do pozycjonowania, przygotuj dostęp do panelu administracyjnego strony (system CMS) oraz do FTP (host, login, hasło) lub dostęp do hostingu, w którym znajduje się strona.

   Jeśli posiadasz stronę, która nie jest dostosowana do urządzeń mobilnych, należy wykonać nową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

   Jak zacząć?

   Współpraca w 3 krokach

   Pierwsza rozmowa

   Na pierwszej rozmowie lub spotkaniu omówimy widoczność Twojej strony w Google na tle konkurencji. Zobaczysz na jakie słowa kluczowe wyświetla się w Google oraz na jakich jest pozycjach.

   Ustalimy Twoje oczekiwania i cele jakie chcesz osiągnąć. Jeżeli posiadasz raporty z poprzednich działań reklamowych to również je przygotuj, dokonamy ich analizy.

   Utworzenie strategii

   Na tym etapie wszystkie zebrane informacje z pierwszego kroku zostaną przeanalizowane przez specjalistę od SEO, po to aby przygotować szczegółową ofertę wraz ze strategią i planem działania na kolejne miesiące.

   Prezentacja oferty i podjęcie decyzji

   Otrzymasz od nas pełny plan działania oraz opis co będziemy wykonywać i nad czym pracować, aby Twoja strona pojawiła się w najwyższych wynikach wyszukiwania. Po podjęciu Twojej decyzji podpiszemy umowę i rozpoczniemy pracę.

   Sprawdź

   Inne usługi marketingowe

   Kampanie GoogleAds

   Sprawdź

   Google Shopping

   Sprawdź

   Remarketing

   Sprawdź

   Social media

   Sprawdź