loader image

Aplikacje przeglądarkowe

Skorzystaj z najnowszej technologii i zamów dedykowaną aplikację.

Dedykowane aplikacje na zamówienie

Tworzymy aplikacje, które usprawnią funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa.

Gdy gotowe rozwiązania nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz skorzystać z dedykowanych rozwiązań. Charakteryzuje się ono dużą elastycznością, prostą rozbudową, a przede wszystkim dostosowuje się do funkcjonowania Twojej firmy, a nie na odwrót.


Głównym zadaniem dedykowanej aplikacji jest rozwiązanie określonych problemów, z którymi boryka się przedsiębiorstwo. Wdrożenie odpowiednich metod i technologii poprawi wydajność pracowników, oszczędzi czas i pieniędze.
Podczas wstępnej rozmowy wytypujemy podstawowe funkcjonalniści, które dadzą szybki i namacalną korzyść z tworzonego oprogramowania. Nie ma potrzeby dubowania kompletnej aplikacji od razu.

Przykłady
wykonanych aplikacji

Monitorowanie linii produkcyjnej

Aplikacja Internetowa do wyświetlania danych z czujników linii produkcyjnej w czase rzeczywistym oraz ich zapis do bazy danych, w celu wykonania analizy do przeprowadzenia predykcji.

Celem aplikacji jest dostęp online do danych i pomiarów. Aplikacja informuje za pmocą alertów o anomaliach oraz przewiduje i awarie maszyn przed wystąpieniem usterki.

Zarządzanie
zakwaterowaniem w hotelu pracowniczym

Aplikacja służy do zarządzania zakwaterowaniem łóżek dla pracowników. Utworzenie automatycznych statusów, zapis danych klientów oraz dokładny przepływ pieniędzy za kwaterunek, wprowadziły przejrzytość w przeprowadzanych operacjach.

Dzięki aplikacji, właściele hotelu mają dostęp do danych online i mogą zarządzać firmą zdalnie.

ERP dla drukarnii wielkoformatowej

Rozbudowana aplikacja dla drukarnii wielkoformatowej. Celem aplikacji jest scentralizowanie wszystkich wykonywanych prac oraz danych w jedym miejscu.

Aplikacja służy drukarnii jako mini ERP z modułami:
- Obsługi zamówień, - Monitorowania produkcji,
- Planowanie produkcji, - Magazyn, - Statystyki, - Faktury

Organizacja dotacjami

Aplikacja przygotowana na zamówienie Miasta Ogródów Katowice.
Jest to system, który rozpatruje dotacje oraz zarządza przynanymi grantami. Aplikacja składa się z kilku modułów:
rejestracja, wnioski, obsługa organizacji.

Celem aplikacji jest usprawnienie komunikacji
z organizcjami oraz zarządzaniem przydzielanymi grantami.

Inne realizacje

związane z rozbudową serwisów i stron o dodatkowe moduły.Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Lao-tzu

Darmowa wycena

Na podstawie przesłanych wymagań oszacujemy wstępną kwotę i czas realizacji.

Odpowiedź do 24 godz

Zdajemy sobie sprawę, że czas odgrywa istotną rolę w życiu przedsiębiorcy, dlatego po otrzymaniu wstępnego opisu zamówienia skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Specjalistyczne doradztwo

Nie musisz się na wszystkim znać. Doradzca dobierze odpowiednie narzędzia, strategie i rozwiązania do Twojego zamówienia.

Ceny godne zaufania

Rozliczamy projekty według jednej z dwóch najpopularnijeszych metod,
Time & Materials lub Fixed Price. Po wstęnych rozmowach określimy, która z metod będzie najlepsza dla Twojego projektu.

Odpowiemy na Twoje pytania.
Zapraszamy!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadania lub zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Softlike. Dane te będą przetwarzane w zakresie realizacji zadania lub zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Softlike znajduje się w Polityce prywatności, która jest dostępna m.in. na stronie internetowej www.softlike.pl/polityka-prywatnosci

  Sprawdź

  Inne usługi programistyczne

  Strony internetowe

  Sprawdź

  Sklepy internetowe

  Sprawdź

  Aplikacje mobilne

  Sprawdź