loader image

Remarketing

Nie daj o sobie zapomnieć

Twoja reklama wyświetli się w najpopularniejszych serwisach w Polsce: Onet.pl, interia.pl, youtube.com, gazeta.pl, olx.pl i wiele innych.

Reklamuj się w najpopularniejszych serwisach w Polsce

Kampania remarketingowa umożliwia wyświetlenie oferowanych usług i produktów w postaci banerów reklamowych w najpopularniejszych serwisach w Polsce.

Gdy potencjalny klient wejdzie na Twoją stronę, jego odwiedziny zostaną zapisane na liście remarketingowej. Po wyjściu ze strony zaczną mu wyświetlać się banery graficzne Twoich usług w serwisach takich jak: olx.pl, YouTube, wp.pl, gratka.pl, interia.pl, gazeta.pl i wiele innych.

Sieć partnerów Google zalicza się do najwiekszej grupy reklamowej w Polsce. Według statystyk, do reklamy marketingowej dociera 92% polskich internautów. Ta liczba robi wrażenie i przekłada się na osiągnięcie niesamowitych efektów.

Zdecyduj się na remarketing, a nie pozwolisz zapomnieć o swojej firmie! Banery reklamowe będą wyświetlać się potencjalnym klientom w najpopularniejszych stronach w Internecie. Utworzenie kampanii trwa maksymalnie do 7 dni.


Nie zwlekaj, skorzystaj z naszych skutecznych strategii i zacznij więcej zarabiać.

Zamów bezpłatną wycenę

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godz.
i dobierze dla Ciebie najlepsze metody.

  Zaznacz warunki prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadania lub zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Softlike. Dane te będą przetwarzane w zakresie realizacji zadania lub zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Softlike znajduje się w Polityce prywatności, która jest dostępna m.in. na stronie internetowej www.softlike.pl/polityka-prywatnosci

  Przekonaj się

  Jaka jest kampania Remarketingowa?

  Skuteczna

  Remarketing dociera tylko do osób, które odwiedziły Twoją stronę. To oznacza, że wyświetlana reklama nie pokaże się tym, którzy nie są zainteresowani Twoimi usługami.

  Przyciąga uwagę

  Pomysłowe i wyróżniające się banery reklamowe zwracają na siebie uwagę i zachęcają obiorców do ponownego wejścia na Twoją stronę.

  Jest wszędzie

  Reklama wyświetla się w najpopularniejszch serwisach internetowych i to na każdym urządzeniu, co daje absolutną przewagę w dotarciu do klienta.

  Zwiększa sprzedaż

  Rozpoznawalność przekłada się na większą ilość zapytań, a docelowo na wzrost sprzedaży. Będąc widocznym dla przyszłych klientów dajesz im możliwość kupienia Twoich usług.

  Trudno o niej zapomnieć

  Banery reklamowe emitowane są wielokrotnie nawet na tej samej stronie, dzięki czemu odbiorcy zapamiętają Twoją markę.

  Większy spokój

  Stały napływ zamówień i kontrolowana sprzedaż dadzą Ci spokój i większy komfort prowadzenia firmy. Na podstawie raportów będziesz mógł planować przyszłość swojej działalności.


  Remarketing pomaga pozyskać klientów, którzy nie zdecydowali się dokonać zakupu. Wyświetlane banery graficzne przykuwają uwagę odbiorcy i zachęcają do ponownego odwiedzenia strony lub dokonania zakupu.

  Kiedy schorzystać z Remarketingu?

  • Gdy korzystasz już z innych kampanii i chcesz zwiększyć widoczność swoich usług/produktów.
  • Chcesz, aby klienci zapamiętali Twoją markę.
  • Zależy Ci na ciągłej relacji z klientem.
  Twoja reklama będzie widoczna na każdym urządzeniu.

  Czy remarketing jest dla mnie?

  Kampanię remarketingową stosuje się jako uzupełnienie do kampanii Google Ads, pozycjonowania lub kampanii w social mediach. Aby remarketing zadziałał, najpierw trzeba pozyskać uwagę internauty. W tym celu powinien on odwiedzić Twoją stronę.

  Jeśli korzystasz z wymienionych usług reklamowych to ta kampania jest dla Ciebie. W innym przypadku zapraszamy do kontaktu, utworzymy odpowiednie kampanie reklamowe i przygotujemy strategię e-marketingową, abyś mógł skorzystać w 100% z możliwości remarketingu.

  Co otrzymam w ramach współpracy?

  Otrzymasz największą wartość: spokój oraz doradztwo specjalistów. Nie będziesz musiał się martwić i zastanawiać co jeszcze trzeba zrobić i poprawić. Znamy się na tym co robimy i jesteśmy po to, aby zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie.

  Nadzór nad kampanią

  Optymalizacja kosztów za kliknięcie

  Raporty miesięczne

  Doradztwo i wsparcie specjalisty

  Ustalenie częstotliwości wyświetlanych reklam

  Banery reklamowe potrzebne do kampanii


  Skontaktuj się, doradzimy Ci od czego zacząć.

  Zadzwoń: 500 664 793

  Zgrany zespół

  Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie

  Adam - założyciej Softlike

  Adam

  Założyciel
  Full Stack Developer

  Adam - front-end developer

  Adam

  Front-end Developer

  Marcin - mobilne developer

  Marcin

  Mobile Developer

  Mateusz - marketing

  Mateusz

  Kampanie Google

  Kampanie FB, Instagram

  Ania

  Kampanie FB, Instagram

  Michał - Back-end Developer

  Michał

  Back-end Developer

  Klienci pytają

  A my odpowiadamy

  Nie znalazłeś odpowiedzi?
  Napisz do nas

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadania lub zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Softlike. Dane te będą przetwarzane w zakresie realizacji zadania lub zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Softlike znajduje się w Polityce prywatności, która jest dostępna m.in. na stronie internetowej www.softlike.pl/polityka-prywatnosci

   Aby uruchomić kampanię wymagany jest budżet minimum 1000 zł, to z niego pobierana jest kwota za kliknięcie w baner reklamowy. Koszt kliknięcia jest ustalany i optymalizowanych podczas nadzoru nad kampanią. Budżet jest przekazywany w 100% do Google na poczet kampanii.

   Utworzeniem kampanii oraz jej konfiguracją zajmuje się specjalista w naszej firmie. To on przez cały okres kampanii obserwuje ruch na Twojej stronie, ustala i optymalizuje stawki za kliknięcie, aby Twoja reklama była najskuteczniejsza za możliwie jak najniższą kwotę. Dzięki temu budżet na kliknięcia wystarczy na dłużej, a Twoje produkty będą widoczne w odpowiednim momencie.

   Utworzenie kampanii produktowej Google oraz jej nadzór kosztuje od 340 zł netto/mies. Cena zależy od wielkości kampanii.

   Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony z możliwością 30-dniowego wypowiedzenia.

   Warto, abyś zamówił nową stronę dostosowaną do urządzeń mobilnych. Skorzystaj z oferty i zapoznaj się z naszymi pakietami. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, a my pomożemy Ci dopasować odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb.

   Banery reklamowe zostaną przygotowane przez grafika w naszej firmie na podstawie ustaleń oraz celów, które omówimy na spotkaniu lub telefonicznie.

   Kampania Remarketingowa wymaga przygotowania 16-stu banerów o różnej wielkości. Cena banerów to 500-700 zł netto. Jest to kwota jednorazowa.

   Jak zacząć?

   Współpraca w 3 krokach

   Pierwsza rozmowa

   Na pierwszej rozmowie sprawdzimy widoczność Twojej strony w Google oraz oszacujemy ilość wejść na stronę. Następnie wybierzemy usługi/produkty, które chcesz reklamować oraz ustalimy budżet na klikanie/wyświetlanie reklam. Jeżeli posiadasz raporty z poprzednich działań reklamowych to również je przygotuj, dokonamy ich analizy.

   Utworzenie strategii

   Na tym etapie wszystkie zebrane informacje z pierwszego kroku zostaną przeanalizowane przez specjalistę, po to aby przygotować szczegółową ofertę wraz ze strategią i planem działania na kolejne miesiące.

   Prezentacja oferty i podjęcie decyzji

   Oferta będzie zawierać cenę utworzenia kampanii, zakres prac, projekt banerów reklamowych. Po Twojej decyzji rozpoczniemy utworzenie remarketingu.
   Uruchomienie kampanii wraz z przygotowaniem banerów trwa od 3-7 dni.

   Sprawdź

   Inne usługi emarketingowe

   Pozycjonowanie

   Sprawdź

   Kampanie GoogleAds

   Sprawdź

   Google Shopping

   Sprawdź

   Social media

   Sprawdź