loader image

Social media

Zbuduj potęgę swojej firmy na Facebooku i Instagramie.

Zadbaj o wizerunek firmy na Facebooku i Instagramie

Prowadzimy konta firmowe i kampanie reklamowe.

Facebook i Instagram są miejscami w których miliony ludzi spędza wolny czas na przeglądaniu informacji, dzieleniu się swoimi wydarzeniami z życia lub szukają firm ,które wnoszą realną wartość w ich życie.

Średni czas spędzania internauty w ciągu dnia na Facebooku to 58min, a na Instagramie 53 min. Wszystkich użytkowników na Facebooku jest 2,4 mld, i ta liczba ciągle rośnie!!!

Media społecznościowe są rewelacyjnym miejscem do reklamowania usług i produktów, pod względem dotarcia do ogromnej ilości osób oraz dlatego, że możemy kampanię reklamową spersonalizować dla Ciebie pod docelową grupę odbiorców określając; wiek, płeć, zainteresowania, lokalizację.

Jeśli chcesz zbudować wizerunek profesjonalnej firmy, pozyskiwać klientów z określonej grupy lub zwiększyć sprzedaż produktów to Facebook i Instagram są miejscem dla Ciebie.

Zamów bezpłatną wycenę

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godz.
i dobierze dla Ciebie najlepsze metody.

  Zaznacz warunki prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji zadania lub zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Softlike. Dane te będą przetwarzane w zakresie realizacji zadania lub zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Softlike znajduje się w Polityce prywatności, która jest dostępna m.in. na stronie internetowej www.softlike.pl/polityka-prywatnosci

  Docieraj do osób,
  które są dla Ciebie najważniejsze

  Osiągaj zamierzone cele
  biznesowe

  Sprawdź

  Inne usługi marketingowe

  Pozycjonowanie

  Sprawdź

  Kampanie GoogleAds

  Sprawdź

  Remarketing

  Sprawdź

  Google Shopping

  Sprawdź